Ekologia

Nasza firma od samego początku działania ściśle jest związana z trendem wprowadzania rozwiązań mających wpływ na ochronę środowiska. Oferujemy produkty które w dużym stopniu poprawiają zabezpieczenia przed ewentualnymi skażeniami otoczenia, a także co najważniejsze posiadają aprobatę Instytutu Ochrony Środowiska. Oto najważniejsze z nich:

Zbiorniki typu FUELMASTER i TRUCKMASTER Budowa i wyposażenie zbiorników typu Fuelmaster na oleje napędowe, produkowanych przez firmę TITAN EKO, dostosowane są do wymagań obligatoryjnych przepisów związanych z ochroną środowiska.

Emisja par oleju napędowego jest minimalna zarówno podczas napełniania zbiornika jak i podczas pobierania z niego paliwa, dlatego jego wpływ na zanieczyszczenie atmosfery można uznać za nieistotny.

Zbiornik nie stwarza również zagrożenia dla warunków gruntowo - wodnych, o ile będzie eksploatowany w sposób zgodny z instrukcją producenta eksploatacji i zaleceniami p.poż.

Gwarancją ochrony środowiska gruntowo - wodnego dwupłaszczowego zbiornika jest:

 

  • zbiornik zewnętrzny gromadzący olej w przypadku ewentualnej nieszczelności zbiornika wewnętrznego
  • system kontroli wycieku oleju do przestrzeni międzypłaszczowej
  • zastosowanie czujnika maksymalnego poziomu zabezpieczający zbiornik przed przelaniem podczas napełniania
  • zapewnienie szczelności procesów nalewczych i dystrybucji paliwa, dzięki zastosowanym systemom automatycznych zamknięć.

Olej napędowy BIO – 100

Jest to nowy olej napędowy, który z coraz większym impetem wchodzi na krajowy rynek.

Jest bardziej przyjazny w stosunku do środowiska od innych paliw ponieważ posiada niską zawartość siarki, następuje redukcja emisji spalin do otoczenia, a co za tym idzie występuje niższa toksyczność wydzielanych związków.

Ad-Blue

Jest to substancja która zrewolucjonizowała już europejski rynek transportu. To bardzo wysokiej jakości i czystości substancja, specjalnie stworzona dla samochodów z katalizatorami z systemem dopalania gazów SCR.

 

Wtryskując AdBlue do katalizatora SCR, zanieczyszczające gazy powodujące smog i kwaśne deszcze ( takie jak tlenek azotu - NOx) zostają natychmiast zredukowane w nieszkodliwy azot i wodę. Tylko dzięki AdBlue można osiągnąć optymalny efekt procesu katalitycznego. AdBlue jest zalecane przez producentów samochodów ciężarowych, a także przez wszelkie Instytucje powiązane z ochroną środowiska. Produkt ten jest dopiero w początkowej fazie rozpowszechniania w naszym kraju, głównie dlatego, iż ustawodawca nie przewidział jeszcze dodatkowych korzyści dla firm stosujących ten środek w swoich samochodach ciężarowych.

Napisz do nas

paliwa hurtowe bielsko

STACJA PALIW "OAZA" RYBARZOWICE

43-378 Rybarzowice
ul. Żywiecka 823
tel: 033 817 60 02
kom: 604 164 643
kom: 604 114 754
e-mail: gomez19@poczta.onet.pl


STACJA PALIW "OAZA" KOMOROWICE

43-300 Bielsko-Biała
ul. Komorowicka 285
tel: 033 817 60 02
kom: 604 164 643
kom: 604 114 754
e-mail: gomez19@poczta.onet.plProjektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij